Както всяка година и тази с много трепет и вълнение изпратихме нашите абитуриенти с пожелания за Попътен вятър в дълбините на океана на истинския живот пред тях!
15 май – прекрасен, вълнуващ, изпълнен с много настроение, емоции, усмивки и сълзи.
Днешният ден е по-специален за зрелостниците и класните им ръководители. Днес изпратихме дванайсетокласниците с тържество, което бе открито от Гергана Филипова и Владислав Ботев.
Класните ръководители г-жа Ивета Борисова и г-жа Марияна Иванова, приветстваха с поздравителни слова зрелостниците, техните учители, родителите и целия екип професионалисти, спомогнали за изграждането на знаещи и можещи личности. Отправиха сърдечни пожелания към нашите възпитаници, като акцентираха, че се гордеят, че са били част от 105-годишната история на ГИМНАЗИЯТА и им пожелаха на ДОБЪР ЧАС! Трогателните слова отекнаха в училищната зала и докоснаха развълнуваните младежки сърца.
Празничната програма продължи с прекрасно музикално изпълнение на малдите таланти Лъчезар и Ивайло Иванови.
Випускниците бяха подготвили чудесни слова за своите учители, зарадваха ги и с цветя!
Емоционалните речи, вълнуващите изпълнения, милите слова и слънчевите усмивки направиха деня запомнящ се завинаги!
На добър час, скъпи зрелостници!